ماساژ درمانی Massage therapy

ماساژ چیست؟

ماساژ: انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که بر روی قسمت های مختلف بدن یا اهداف درمانی تمرکز می کنند. ماساژ عمل مالش بدن با استفاده از دست است. در طول جلسه ماساژ ، ماسور فشار ملایم یا شدیدی را به عضلات و مفاصل بدن وارد می کند تا درد و تنش را کاهش دهد. ماسور، فردی است که برای انجام ماساژ آموزش دیده است.

ادامه مطلب را بخوانید تا با انواع مختلف ماساژ و اینکه کدام نوع برای شما مناسب است آشنا شوید.

ماساژ شرق تهران

انواع ماساژ

1. ماساژ سوئدی

2. ماساژ سنگ داغ

3. ماساژ رایحه درمانی

4. ماساژ بافت عمیق

5. ماساژ ورزشی

6. ماساژ گره های عضلانی یا تریگر پوینت

7. رفلکسولوژی

8. ماساژ شیاتسو

9. ماساژ تایلندی

10. صندلی های ماساژور

چگونه یک مرکز ماساژ درمانی پیدا کنیم

شما می توانید با توصیه دوستان و آشنایان برای ماساژ درمانی یا پیشنهاد پزشک مورد اطمینانتان، یک دوست یا یک سایت معتبر اینترنتی ماسور خود را انتخاب کنید. همینطور می توانید چند جلسه ماساژ با درمانگران مختلف رزرو کنید تا ببینید کدام یک را ترجیح می دهید. به یاد داشته باشید برای دریافت یک ماساژ خوب می بایست در کنار اطمینان از صلاحیت علمی و تجربه عملی ماسور خود، با انرژی ماسور نیز همسویی داشته باشید.

اطمینان حاصل کنید که ماسور شما به درستی آموزش دیده و دارای گواهینامه ها و مجوزهای مورد تایید است. ما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع جلسات با درمانگر خود ویزیت کوتاهی داشته باشید تا بتوانید انتظارات خود را بیان کرده و سوالات مربوطه را بپرسید.

ما در مجموعه تخصصی طب سوزنی، طب سنتی و ماساژدرمانی تهران با بهره گیری از ماسورهای به نام و مجرب، تمام تلاش خود را می کنیم تا بیماران بهترین بسته پیشنهادی درمانی را دریافت نموده و سلامت و آرامش، هدیه مجموعه پزشکان و درمانگران ما به مراجعین محترم باشد.

هزینه ماساژ چقدر است؟

قیمت برای انواع ماساژ در تهران بسیار متفاوت است. ماساژ یک ساعته معمولاً150 تا 250 هزار تومان است.

ماساژ درمانی همراه رایحه درمانی و ماساژ سنگ داغ گرانتر از ماساژهای استاندارد است. بسته به مکان ، برخی از ماساژهای ویژه مانند ماساژهای عمیق ، تایلندی یا ماساژهای ورزشی نیز ممکن است کمی گرانتر باشند.

ماساژ تهرانپارس

نکته پایانی

ماساژ ممکن است راهی باشد تا بتوانید از نظر جسمی ، روحی و روانی احساس بهتری داشته باشید. انواع مختلف ماساژ و ماسورهای مختلف را آزمایش کنید تا نوع ماساژ و بهترین ماساژدرمانگر را برای خود بیابید.

سعی کنید انتظارات و مقاصد خود را با ماساژدرمانگر خود در میان بگذارید و اگر موردی وجود دارد که با آن راحت نیستید ، راحت مطرح کنید. در صورت داشتن هرگونه نگرانی یا بیماری، قبل از انجام هر نوع ماساژ با پزشک خود مشورت کنید.

تماس بگير
+
تماس بگير

تماس با پزشک

Open chat
1
سلام. وقت بخیر
در صورت تمایل به مشاوره آنلاین مجددا روی علامت واتزآپ کلیک کنید