طب سوزنی تهرانپارس

دکتر فرید مختاری

پزشک و فارغ التحصیل رشته طب سوزنی و ماساژ از دانشگاه بین المللی طب چینی پکن، چین.
به طب سوزنی تهرانپارس، در مجموعه تهران آکو خوش آمدید. شعبه اصلی کلینیک تهران آکو، واقع در فلکه سوم تهرانپارس، خیابان ۱۹۶ غربی می باشد. این مجموعه از سال ۱۳۹۲ با هدف ارائه بسته خدمات درمانی کامل شامل طب سوزنی، طب سنتی و ماساژدرمانی مشغول خدمت رسانی به مراجعین محترم است.
هر یک از پزشکان ما در کلینیک تهران آکو به صورت تخصصی در زمینه های کنترل درد، بیماری های اعصاب و روان، بیماری های زنان و پوست و زیبایی با طب سوزنی، به درمان بیماران می پردازند.
دکتر فرید مختاری، در منطقه تهرانپارس جزء معدود پزشکان دارای مدرک معتبر طب سوزنی می باشند.
ایشان درمان طب سوزنی بیمارانشان را از اولین سال های پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی آغاز نموده و هم اکنون سال هاست که مشغول به درمان تخصصی بیماران با طب سوزنی در تهرانپارس هستند.
دکتر فرید مختاری در زمینه درمان درد دوره های آموزشی ویژه ای در کشور چین گزرانده اند. وی جهت درمان درد های مختلف از کمر درد و درد گردن گرفته تا انواع مشکلات مفصلی از روشی خاص که توسط معدود متخصصین طب سوزنی کشور چین انجام می شود استفاده می کنند. ایشان این روش، که جراحی کوچک طب سوزنی نیز نام گرفته را از پروفسور گو چانگ چینگ، ریاست انجمن جراحان طب سوزنی کشور چین آموخته اند.
علاوه بر این دکتر مختاری در درمان بیماری های اعصاب و روان و انواع مشکلات هورمونی نیز از تجربه و مهارت خاصی برخوردارند.
از چندین سال قبل، تعداد بیماران زیادی از شرق تهران با مراجعه به کلینیک طب سوزنی تهرانپارس، برای رفع مشکلات مختلف از خدمات ایشان بهره مند شده اند.
هم اکنون و با تجربه سال ها، خدمات ویژه هر بیمار به مراجعین طب سوزنی تهرانپارس توسط دکتر فرید مختاری ارائه می شود.

این خدمات پس از بررسی کامل وضعیت بیمار به صورت بسته ای شامل طب سوزنی، جراحی کوچک طب سوزنی، الکتروآکوپانکچر، بادکش، ماساژ است. در موارد لزوم مشاوره طب سنتی برای ارائه درمان های دارویی گیاهی در بیماران خاص نیز ارائه می شود. دکتر مختاری در طب سوزنی به خاطر درمان های موثر، طول کوتاه درمان و ارئه دستورات حفظ سلامت در کنار درمان بین بیمارانشان محبوبیت دارند.
درمان ها در طب سوزنی تهرانپارس معمولا آرامش بخش، لذتبخش و با کمترین درد هست.
برای اطلاع بیشتر در مورد طب سوزنی تهرانپارس و اینکه ما چطور در کلینیک تهران آکو می توانیم به شما کمک کنیم این مقاله را هم بخوانید.
اگر هر سوال یا دغدغه ای در خصوص نحوه درمان در کلینیک طب سوزنی تهرانپارس دارید با ما تماس بگیرید.

دکترفاطمه مهربانی


پزشک و فارغ التحصیل رشته طب سوزنی از دانشگاه طب چینی پکن
ایشان رشته تحصیلی طب سوزنی و ماساژ را با دفاع از پایان نامه خود با موضوع بررسی اثرات طب سوزنی در دردهای عادت ماهانه به پایان رسانده اند. هم اکنون نیز در درمان بیماری های زنان، طب سوزنی زیبایی و لاغری در مجموعه طب سوزنی تهرانپارس به صورت تخصصی فعالیت می کنند.
همچنین از سال ۸۵ در زمینه طب سنتی ایران فعال بوده و هم اکنون با بهره گیری از دستورات سلامتی طب ایرانی در کنار طب سوزنی تلاش در ارائه بهترین خدمات به مراجعین طب سوزنی شرق تهران می پردازند.

دکتر متخصص طب سوزنی ، دکتر متخصص طب سنتی

مجموعه تخصصی طب سوزنی طب سنتی و ماساژ درمانی تهران از معدود مراکز تخصصی ست که دارای مجوز وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی می باشد ، این مجموعه از پزشکان متخصص در حیطه طب سوزنی و طب سنتی بهره مند میباشد. همچنین این مجموعه در زمینه ماساژ درمانی نیز از ماسور های زبده و کارآزموده بهره میبرد.

شعبه های مجموعه

طب سوزنی  طب سنتی شرق تهران : تهرانپارس و طب سوزنی طب سنتی غرب تهران : سعادت آباد

برای ارتباط با پزشکان ما در مجموعه طب سوزنی طب سنتی تهران با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه مطب: 09354466111

مطب طب سنتی طب سوزنی شرق تهران تهرانپارس: 76704366-021

مطب طب سنتی طب سوزنی غرب تهران شهرک غرب: 22457409-021

تلفن همراه پزشک: 09127170725

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگير
+
تماس بگير

تماس با پزشک

Open chat
1
سلام. وقت بخیر
در صورت تمایل به مشاوره آنلاین مجددا روی علامت واتزآپ کلیک کنید